BulutGym Software Yenilikler - Üye Rezervasyon Sistemi Güncellemesi

BulutGym Software Yenilikler - Üye Rezervasyon Sistemi Güncellemesi

BulutGym Software gelişmiş bir ajanda ve üye rezervasyon sistemine sahiptir. Rezervasyon sisteminin işleyişi ile ilgili bir güncelleme yapmış bulunmaktayız.

Rezervasyon sürecinde aşağıdaki durumların göz önünde bulundurulmasını, üyelerin buna göre yönlendirilmesini sağlamanızı rica ederiz. Üye rezervasyon denediğinde bu koşullara yanıt olarak açıklamalar üyelere görüntülenmektedir.
 • 1 - Ders herhangi bir aboneliğe dahil değilse (ders adetli abonelik) ;


  Kişiler ajandadan ilgili dersin her saatine rezervasyon yapabilir.
  Özelleştirme : Durumu Duraklatılmış olan üyelerinizden(var olan paketi bitmiş ve aktif aboneliği-paketi olmayan) rezervasyon almak istemiyorsanız sistem yöneticinize bildirerek tanımlama yaptırabilirsiniz.
 • 2- Ders bir aboneliğe ilişkili ders olarak eklenmişse ;


  -Üye kalan kredisi boyunca derse rezervasyon yapabilir. Kredisi tükendiğinde rezervasyon yapamaz.
  -Üye aboneliğin bitiş tarihini geçtiğinde kredisine bakılmaksızın rezervasyon yapılmaz.
  Özelleştirme : Tarih geçse de kredi bitene kadar rezervasyon almak istiyorsanız sistem yöneticinize bildirerek tanımlama yaptırabilirsiniz.
 • 3- Abonelik tarihleri dışına rezervasyon yapmak ;


  -Üye abonelik bitiş tarihinin ilerisindeki bir ders için rezervasyon yapamaz.
  Özelleştirme : Abonelik bitiş tarihinden sonraki derslere rezervasyon alabilmek istiyorsanız sistem yöneticinize bildirerek tanımlama yaptırabilirsiniz.
Ders adetli(kredili) abonelik kapsamındaki derse rezervasyon yapan-kayıt olan öğrencinin abonelik kredisinden adet düşülmektedir. Bu modelde çalışan stüdyolar, müzik ve dans okulları üyeleri için kredili sistemi kullanabilmektedir.

Üye mobil sayfalarından aldığınız rezervasyonlarda bu durumları göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Destek için bize ulaşabilirsiniz.

-